Олександр Соколов провів робочу зустріч з представниками ЮНОПС та обговорив стан реалізації проєкту «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)"

19 листопада 2020 року відбулася робоча зустріч заступника Директора ДБР Олександра Соколова з Директоркою Офісу Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів в Україні Іриною Саакян Веттер, старшим програмним керівником Френом О'Грейді та проєктним менеджером Надією Поліщук.

Під час зустрічі Олександр Соколов та представники Офісу обговорили стан реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)" за напрямами, передбаченими у ньому.

Олександр Соколов наголосив на необхідності внесення територіальних управлінь Державного бюро розслідувань до переліку реципієнтів зазначеного проєкту міжнародної технічної допомоги, а також на реорганізації територіальних управлінь ДБР та створення підрозділів в обласних центрах.

«Створення підрозділів в обласних центрах сприятиме удосконаленню оперативного реагування ДБР на вчинення злочинів, що належать до його підслідності та вимагатиме відповідних інфраструктурних та технічних проєктів/рішень, і ми були б раді, якби ЮНОПС, з його колосальним досвідом та напрацюваннями, підтримав нас, як новий самостійний та незалежний правоохоронний орган», - підкреслив  заступник Директора ДБР Олександр Соколов.

Ірина Саакян Веттер під час діалогу з керівництвом ДБР підкреслила, що головними напрямами діяльності ЮНОПС є інфраструктура, управління проектами, закупівлі, управління кадрами та фінансове управління.

«Ми підтримуємо наших партнерів по всьому світу, часто працюючи за самих тяжких умов і допомагаємо досягати гуманітарних цілей і цілей у сфері розвитку», - заявила Директорка Офісу Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів в Україні.

 

Пані Саакян Веттер висловила готовність до поглиблення співпраці з Державним бюро розслідувань, як в межах проєкту щодо міжнародної технічної допомоги, так і поза ним. Зокрема, в аспекті надання експертних консультацій спеціалістами ЮНОПС працівникам ДБР для підтримання європейських стандартів в діяльності ДБР.