Олександр Соколов представив керівництво Краматорського теруправління ДБР

Заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов представив керівництво територіального управління ДБР, розташованого у місті Краматорську. Його очільником за результатом відкритого конкурсу став Роман Богданов.

Заступник Директора ДБР Олександр Соколов зазначив, що теруправління ДБР, розташоване у місті Краматорську, має свої особливості роботи, що пов’язані з його розташуванням поблизу зони проведення Операції об'єднаних сил.

«Основною категорією проваджень, що розслідують слідчі теруправління, є військові злочини. Але я наголошую, що особливу увагу слід приділяти фактам жорстокого поводження та катуванням з боку працівників правоохоронних органів та корупційним злочинам», — зазначив Олександр Соколов.

У свою чергу Роман Богданов запевнив присутніх в тому, що він обізнаний з проблематикою ввірених територіальному управлінню територій. За його словами, професійний колектив успішно може виконати покладені на нього завдання.

Крім того, заступник директора ДБР Олександр Соколов представив заступників директора теруправління ДБР, розташованого у місті Краматорську. Ними стали Володимир Шилов та Євген Талантов.

Нагадаємо, теруправління Державного бюро розслідування, розташоване у місті Краматорську, поширює свою діяльність на Донецьку і Луганську області.