Олександр Буряк представив Директора Хмельницького теруправління ДБР

Сьогодні у Хмельницькому заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Буряк представив Директора територіального управління Сергія Палатова.

«Сергій Олегович – правоохоронець із досвідом. Він багато років працював у столичному Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, зокрема, у сфері боротьби з корупцією в центральних органах влади, має великий досвід оперативної роботи», – зазначив Олександр Буряк.

У свою чергу Сергій Палатов подякував за призначення та звернувся до жителів Вінницької, Житомирської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької областей, на які розповсюджується підслідність територіального управління:

«Від вашої громадянської позиції та активності також залежать результати нашої роботи. Якщо ви стали жертвою чи свідком вчинення злочину правоохоронцем, високопосадовцем, суддею чи військовим – звертайтеся до Державного бюро розслідувань».

Сергій Палатов зазначив:

«Для мене як для керівника територіального управління ДБР, важливим є утвердження принципів невідворотності покарання. Здійснення неупередженого слідства – першочергове завдання. І саме його належне виконання повинно стати тим фактором, який відновить довіру суспільства до правоохоронної системи України в цілому».

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники силових структур, працівники територіального управління ДБР.

Нагадаємо, 27 листопада 24 слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, склали присягу державного службовця та розпочали роботу.