Офіцерська посада за неправомірну вигоду – ДБР затримало військовослужбовця

11/12/2019

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідування, розташованого у місті Миколаєві, затримали старшого військовослужбовця Одеського прикордонного загону під час передачі неправомірної вигоди службовій особі.

За попередньою інформацією: військовослужбовець запропонував 700 доларів США начальнику відділу кадрів за вирішення питання щодо призначення його на офіцерську посаду та присвоєння звання «капітан».

Відбулося затримання військовослужбовця у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час передачі першої частини неправомірної  вигоди у сумі 500 доларів США.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Одеського гарнізону Південного регіону України.Оперативний супровід – Відділ внутрішньої безпеки Одеського прикордонного загону. 

Кваліфікація: пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 Кримінальний кодекс України)     

Санкція статті: у разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.