Одне із завдань ДБР – захищати чесний бізнес та сприяти економічному зростанню держави

10/06/2019

Один з пріоритетних напрямків діяльності ДБР сьогодні – захист бізнесу та викриття системних злочинних схем. На цьому наголосив Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба під час зустрічі з керівництвом та компаніями-членами Американської торговельної палати в Україні.

«На нас можуть спиратися підприємці, від яких роками вимагають хабарі. Ми боремося з цілими потоками, викриваємо системні протиправні схеми, які роками укріплюватися в державі», – розповів Роман Труба.

Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер, у свою чергу, розповів про ключові можливі напрямки співпраці з ДБР.

«Ми –голос чесного та прозорого міжнародного бізнесу в Україні. Ми допомагаємо інвесторам бути почутими в органах державної влади і, сподіваюся, ДБР, як новий правоохоронний орган, нам в цьому лише сприятиме», – зазначив пан Гундер.

Крім того, сторони обговорили важливість становлення сприятливого інвестиційного клімату в Україні.

«Безумовно ми маємо зробити все, аби великий бізнес не відчував тиску з боку влади, або з боку правоохоронних органів. ДБР союзник всіх, хто чесно та прозоро допомагає будувати економічно сильну державу», – додав Роман Труба.