Новини проваджень

26/10/2020

Постачання амфeтаміну наркозалежним – працівник ДСНС постане перед судом

Направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього працівника ГУ ДСНС України у Луганській області. Він обвинувачується у систематичному умисному збуті психотропних речовин у великому розмірі, а також у незаконному зберіганні психотропних речовин без мети збуту (ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).
26/10/2020

Продаж наркотиків у місця позбавлення волі – ДБР затримало працівника Маріупольського слідчого ізолятору

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, затримали працівника Державної установи "Маріупольський слідчий ізолятор" під час збуту ним речовини рослинного походження, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом.
26/10/2020

18 000 гривень за закриття кримінального провадження – керівник слідчого відділення Нацполіції на Луганщині постане перед судом

До суду направлено обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника одного з відділів поліції в Луганській області. Він обвинувачується  в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди для себе, за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданої їй влади та службового становища (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
26/10/2020

Збитки на суму понад 460 000 гривень – ДБР повідомило про підозру одному із заступників начальника Дніпропетровської митниці ДФС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру одному із заступників начальника Дніпропетровської митниці ДФС.
24/10/2020

Систематичне одержання неправомірної вигоди ­– ДБР викрило двох посадовців ДП «Березівське лісове господарство»

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, викрили двох посадовців Іванівського лісництва ДП «Березівське лісове господарство» у систематичному вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
24/10/2020

32 000 гривень за збут деревини без дозвільних документів  – ДБР затримало посадовця лісгоспу на Львівщині

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали посадовця одного з лісництв ДП «Дрогобицьке лісове господраство» після одержання ним неправомірної вигоди  (ч. 3 ст. 368 КК України).
24/10/2020

2,5 мільйона гривень збитків державі через неналежне виконання службових обов'язків

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру посадовцю одного із лісомисливських господарств Закарпатської області.
23/10/2020

Привласнили викрадені коштовності на понад 130 000 грн – ДБР повідомило про підозру двом поліцейським з Кривого Рогу

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру двом поліцейським Криворізького ВП ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області.