Новини проваджень

10/08/2020

Розкрадання продуктів, призначених для пацієнтів військового госпіталю – ДБР затримало військовослужбовця

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, затримали та повідомили про підозру тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника однієї з військових установ.
10/08/2020

Службове підроблення та пошкодження офіційного документу – ДБР повідомило про підозру прокурору з Дніпропетровщини

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру начальнику відділу  однієї з місцевих прокуратур Дніпропетровської області. Прокурор підозрюється у службовому підробленні, тобто складанні і видачі завідомо неправдивих документів та в умисному пошкодженні офіційного документу (ч. 1 ст. 366 та ч.1 ст. 357 КК України).
10/08/2020

Слідчого Нацполіції судитимуть через зникнення речового доказу — вантажного автомобіля

До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого одного із відділень Новомосковського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області. Він обвинувачується у неналежному виконанні своїх службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
10/08/2020

5 000 доларів США за зміну кваліфікації злочину – керівник відділу та прокурор однієї з місцевих прокуратур постануть перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно прокурора та одного з керівників відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області, які обвинувачуються у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).
07/08/2020

Посадовець ДМС підозрюється у службовій недбалості, яка завдала понад 270 тис грн збитків

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 7 серпня 2020 року повідомили про підозру державному інспектору одного з відділів митного поста «Одеса» Одеської митниці Держмитслужби.
07/08/2020

Щомісячна "абонплата" за невтручання у підприємницьку діяльність — ДБР затримало поліцейського з Дніпропетровщини

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали заступника начальника одного з секторів Соборного відділення поліції Дніпровського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області після одержання ним неправомірної вигоди. За попередньою інформацією, поліцейський обіцяв не втручатись у  діяльність та не створювати перешкоди підприємству, яке займалося реалізацією металобрухту, за щомісячні платежі по 10 тисяч гривень.
07/08/2020

3 000 доларів США  за непритягнення до кримінальної відповідальності - колишній слідчий Київської поліції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього старшого слідчого СВ Деснянського УП ГУ Нацполіції у місті Києві. Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).
07/08/2020

Побиття адвоката та його батька – інспектор патрульної поліції Києва постане перед судом (ВІДЕО)

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора Управління патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції. Він обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством із застосуванням зброї чи спеціальних засобів (ч. 2 ст. 365 КК України).
07/08/2020

15 000 гривень за зняття майна з податкової застави – ДБР затримало податківця

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали начальника одного з відділів Ірпінського управління ГУ ДПС у Київській області після одержання ним неправомірної вигоди.
06/08/2020

50 000 гривень від підприємця – ДБР затримало працівника Державної податкової служби у Харківській області (ВІДЕО)

ДБР викрило та затримало головного державного ревізора–інспектора відділу контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб ГУ ДПС у Харківській області під час одержання 50 000 гривень хабара.