Незаконне переміщення тютюну до Румунії — ДБР викрило прикордонника на хабарі

21/04/2021

ТУ ДБР у Львові, спільно зі співробітниками власної та внутрішньої безпеки Мукачівського прикордонного закону, затримали 25-річного інспектора відділу прикордонної служби «Дякове» під час одержання неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією, прикордонник вимагав та одержав від громадянина 1000 доларів США за сприяння у незаконному переміщенні тютюнових виробів з України в Румунію.

20 квітня 2021 року, у порядку ст. 208 КПК України, під час одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 500 доларів США, молодшого сержанта затримали.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України), а також обрання відносно нього запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Оперативний супровід здійснює УСР у Закарпатській області ДСР Нацполіції, процесуальне керівництво — Закарпатська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону.