Незаконна вирубка дерев на понад 1 мільйон гривень – ДБР повідомило про підозру працівникам лісгоспу

03/06/2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру трьом посадовцям ДП «Хмільницький лісгосп», учасникам організованої злочинної групи. Посадовці підозрюються у незаконній порубці дерев організованою групою, що спричинило тяжкі наслідки, а також у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому організованою групою в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 246 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що протягом 2018-2019 років посадовці здійснювали незаконну вирубку дерев, перевезення та збут деревини. Отримані грошові кошти підозрювані ділили між собою.

Внаслідок незаконної діяльності посадовців сума завданих збитків державі склала 1 млн 132 тис грн.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Вінницької області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.