Нарколабораторія з виготовлення амфетаміну на Миколаївщині – 4 учасники організованої групи, за участю інспектора патрульної поліції, постануть перед судом

30/09/2020

Слідчими  територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, завершено досудове розслідування відносно чотирьох учасників організованої злочинної групи, до складу якої входив інспектор взводу однієї з рот Управління патрульної поліції в Миколаївській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж вересня 2019 року троє учасників організованої злочинної групи пристосували приміщення гаражу під лабораторію з виготовлення психотропної речовини, обіг якої обмежено – амфетамін.

У подальшому, учасники організованої групи, за участю інспектора патрульної поліції, незаконно збували мешканцям м. Миколаєва виготовлену психотропну речовину.

Під час проведення обшуків у лабораторії та за місцями проживання учасників організованої групи виявлено обладнання, яке використовувалось для виготовлення психотропної речовини - амфетаміну в особливо великих розмірах, а також чотири одиниці переробленої вогнепальної зброї, боєприпаси і наркотичний засіб – канабіс.

У ході розслідування задокументовано 17 епізодів злочинної діяльності вказаної організованої групи.

29 вересня 2020 року обвинувальний акт відносно учасників організованої групи за ч. 1- 3 ст. 307, ч. 3 ст. 313, ч. 1 ст. 311, ч. 1 та 2 ст. 309, ч. 1 ст. 263 КК України направлений до суду.

У разі доведення вини вказаним особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Миколаївська обласна прокуратура, оперативний супровід - Миколаївське Управління ДВБ Нацполіції.