Начальника одного з управлінь КМДА судитимуть за одержання 2 тис доларів США

14/11/2019

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо заступника директора Департаменту культури – начальника управління у справах національностей та релігій Київської міської державної адміністрації. Його обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди у сумі 2 тисячі доларів США за підготовку документів та прискорення реєстрації релігійної організації.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Досудовим розслідуванням встановлено: посадовець вимагав та отримав 2 тисячі доларів США за погодження документації та подальшу реєстрацію релігійної організації у місті Києві.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Дарницького гарнізону. Оперативний супровід – Управління захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Кваліфікація: прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.