Начальника відділу міграційної служби на Херсонщині судитимуть за хабарництво

03/07/2021

Слідчі Територіального управління ДБР Мелітополя завершили розслідування та направили до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з відділів Управління Державної міграційної служби в Херсонській області, який за гроші взявся допомагати іноземцю залишитись в Україні.

Встановлено, що посадовець за тисячу доларів США обіцяв громадянину Азербайджану посприяти в оформленні документів на право перебування в Україні, а також не вживати заходів для його примусового видворення.

Він планував вплинути на підлеглу з метою пришвидшення оформлення документів іноземцю та стягнення з нього мінімального штрафу за порушення строків перебування в Україні.

У квітні 2021 року посадовця затримали під час одержання хабаря біля будівлі УДМС в Херсонській області.

Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Херсонська обласна прокуратура, оперативний супровід – УСБУ в Херсонській області