Начальник аптеки медпункту Нацгвардії незаконно збував наркотики – ДБР повідомило йому про підозру

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру начальнику аптеки медичного пункту Національної гвардії України. Військовослужбовець підозрюється у незаконному збуті наркотичних засобів.

Досудовим розслідуванням встановлено: військовослужбовці налагодили механізм систематичного придбання та подальшої реалізації наркотичних засобів.

Важливо: досудовим розслідування встановлюється причетність інших військовослужбовців та цивільних осіб до збуту наркотичних речовин.

Відбувся: затримання військовослужбовця в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та санкціонований обшук за місцем проживання підозрюваного.

Примітка: вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Військова прокуратура Дарницького гарнізону. Оперативний супровід – Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Кваліфікація: незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, вчинені повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років із конфіскацією майна.