Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

На Запоріжжі судитимуть військового-контрактника за втрату пістолета, з якого зловмисник тяжко поранив двох людей

01/02/2019

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, завершено досудове розслідування стосовно командира взводу матеріального забезпечення однієї з військових частин за підозрою у втраті пістолета ПМ серії №8417 та боєприпасів, з якого потім були поранені двоє людей.

Під час досудового розслідування встановлено, що військовослужбовець-контрактник, повернувшись із зони проведення Операції об’єднаних сил до м. Бердянська, залишив пістолет без нагляду в орендованій квартирі, а згодом він зник. Своїми діями військовослужбовець порушив вимоги Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України та Інструкції організації обліку, зберігання та видачі стрілецької зброї та боєприпасів.

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, військовослужбовцю було повідомлено про підозру за частиною 2 статті 413 Кримінального кодексу України (втрата ввірених для службового користування зброї, бойових припасів або іншого військового майна внаслідок порушення правил їх зберігання, вчинені в умовах особливого періоду). В ході розслідування місцезнаходження пістолета встановлено не було.

Досудове розслідування кримінального провадження завершено, обвинувальний акт скеровано до суду.

У разі доведення вини, військовослужбовцю за втрату зброї загрожує до 3 років позбавлення волі.

Водночас, на момент скерування матеріалів до суду, виявилось, що пістолетом, котрий належав військовому, заволодів його знайомий та під час конфлікту тяжко поранив з нього двох чоловіків. Справу за фактом замаху на вбивство розслідує Бердянський відділ поліції Головного управління Нацполіції у Запорізькій області.