На Закарпатті під час отримання 1200 євро неправомірної вигоди затримали заступника начальника відділу інспекторів одного з відділів ДПС

29/07/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Львові, затримали заступника начальника одного з відділів прикордонної служби Чопського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

За попередньою інформацією:

Прикордонник, перебуваючи у змові з підлеглими, налагодив механізм вимагання та отримання неправомірної вигоди за сприяння в переміщенні через державний кордон України тютюнових виробів.

 

Відбулося: затримання в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання другої частини неправомірної вигоди в розмірі 1200 євро.

Примітка: загальна сума, яку вимагав та одержав прикордонник, становить близько 1800 євро.

Планується:

  • вручення затриманому повідомлення про підозру;
  • обрання відносно правоохоронця запобіжного заходу.

Кваліфікація: одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Закарпатської області. Оперативний супровід – Відділ по боротьбі з корупцією на організованою злочинністю СБУ в Закарпатській області.

Санкція статті: у разі доведення вини затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.