Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

На Тернопільщині працівника патрульної поліції затримали за отримання 5 тисяч гривень від водія

07/03/2019

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ та відділу внутрішньої безпеки Нацполіції у Тернопільській області, затримали начальника сектору реагування патрульної поліції одного з відділень Національної поліції на Тернопільщині за вимагання неправомірної вигоди.

За попередніми даними, працівник поліції вимагав та отримав у громадянина неправомірну вигоду в сумі 5 тисяч гривень. За ці кошти поліцейський обіцяв не притягувати громадянина до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у нетверезому стані. 

Слідчі ДБР затримали працівника патрульної поліції під час отримання коштів, неправомірну вигоду вилучили. Тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вимаганні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України), а також обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

У разі доведення вини поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України.