На Одещині затримали керівника сектору кримінальної поліції під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США

22/02/2019
Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, затримали керівника сектору кримінальної поліції одного з відділів поліції в Одеській області під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США.
За попередньою інформацією, керівник сектору кримінальної поліції вимагав та отримав кошти від особи, що неправомірно перевозила спиртовмісні речовини у прикордонній смузі Одеської області. За це він обіцяв не повідомляти органи поліції про виявлене порушення закону.
Затримання відбувалось за оперативного супроводження відділу по боротьбі з контрабандою та організованою злочинністю СБУ в Одеській області та процесуального керівництва військової прокуратури Одеського гарнізону.
Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру в одержанні неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
У разі доведення вини правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади строком до 3 років.