На Одещині затримали інспектора-ревізора Державної фіскальної служби під час отримання 10 250 гривень від комерційної організації

02/04/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, за оперативного супроводження Управління захисту економіки Одеської області, затримали головного державного ревізора-інспектора Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області під час отримання неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією, головний державний інспектор-ревізор вимагав та отримав 10 250 гривень від комерційної організації за видачу довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. Такі довідки Державна фіскальна служба видає безкоштовно.

Посадовця затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Тривають першочергові слідчі дії.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Генеральна прокуратура України.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, інспектору-ревізору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади терміном до 3 років.