На Миколаївщині затримано посадовця Нацполіції за отримання 1000 доларів США неправомірної вигоди

16/07/2019

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Миколаєві, затримали заступника начальника Березанського відділення поліції Очакiвського відділу ГУ Нацполіції в Миколаївськiй області за вимагання та отримання ним неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією: правоохоронець вимагав і отримав неправомірну вигоду в розмірі 1000 доларів США від приватного підприємця. За це поліцейський пообіцяв не перешкоджати підприємцю здійснювати торгівельну діяльність у курортних зонах Миколаївщини – «Лугове» та «Рибалівка».

Затримали правоохоронця у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання ним неправомірної вигоди затримали. Сума неправомірної вигоди вилучена.

Планується:

- вирішення питання про вручення затриманому повідомлення про  підозру;

- обрання відносно нього  запобіжного заходу.

Кваліфікація: одержання службовою особою неправомірної вигоди  
(ч. 3 ст. З68 Кримінального кодексу України)

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за матеріалами Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України. Процесуальне керівництво – військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України.

Санкція статті: у разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.