На Львівщині затримали інспектора ДФС під час отримання 8000 гривень від підприємця

27/03/2019

Слідчі теруправлінням ДБР, розташованого у м. Львові, за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону спільно з Управлінням захисту економіки у Львівській області, викрили в одержанні неправомірної вигоди посадовця Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС України.

За попередньою інформацією, інспектор Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС, що поширює діяльність на 4 області Західного регіону України, організував схему щомісячного системного одержання від підприємця коштів за сприяння у невтручання у господарську діяльність та непроведення перевірок органами ДФС.

У лютому правоохоронці задокументували факт вимагання та отримання податківцем неправомірної вигоди у розмірі 4000 грн.

Під час одержання чергової неправомірної вигоди у розмірі 8000 грн. слідчі ДБР затримали інспектора в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в одержанні неправомірної вигоди посадовою особою (ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, інспектору Державної фіскальної служби загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Слідчими ДБР встановлюються інші можливі факти одержання посадовцем коштів за сприяння у невтручання у господарську діяльність та непроведення перевірок інших підприємців та встановлюються можлива причетність інших посадових осіб Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС України, до розподілу одержаних протиправним шляхом коштів.