На Львівщині начальника сектору одного з районних відділень патрульної поліції затримали під час отримання 2 500 доларів США

06/06/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові, задокументували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди від громадянина начальником сектору реагування патрульної поліції Сколівського відділення поліції  Стрийського ВП  ГУ НП у Львівській області.

За даними слідства,  начальник сектору  патрульної поліції вимагав від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 2500 доларів США . За ці кошти керівник підрозділу патрульної поліції обіцяв не притягувати водія до кримінальної відповідальності за фактом вчинення дорожньо-транспортної пригоди.

Службову особу затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Затримання відбулося за  оперативного супроводження працівників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Львівській області. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює прокуратура Львівської області.

В даний час тривають невідкладні слідчі дії. Затриманому готується повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням такої вигоди відповідно до ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

У разі доведення вини, начальнику сектору патрульної поліції загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.