Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

На Львівщині інспектора ДФС затримали під час отримання 6000 гривень від підприємця за зменшення суми податкової заборгованості

21/03/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у Львові, спільно з працівниками управління СБУ у Львівській області викрили старшого державного ревізора - інспектора відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб одного з районних управлінь Державної фіскальної служби у Львівській області під час отримання неправомірної вигоди.

Затримання відбулося у приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області під час отримання коштів в сумі 6 000 гривень.

За попередньою інформацією, посадовець ДФС вимагала та отримала від приватного підприємця неправомірну вигоду за обіцянку зменшити суму податкової заборгованості.

Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Генеральна прокуратура України.

Працівниця Державної фіскальної служби затримана слідчими ДБР в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Проводяться невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення затриманій особі про підозру у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди (ч.3.ст.368 Кримінального кодексу України) та обрання запобіжного заходу.

У разі доведення вини працівниці Державної фіскальної служби загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з конфіскацією майна.