На Луганщині затримали працівників поліції, які спочатку через посередника збували наркотики, а потім вимагали з покупців кошти

21/03/2019

На Луганщині слідчі ДБР затримали оперативного уповноваженого Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та працівника Лисичанського відділу поліції під час одержання 20 тисяч гривень.

Затримання відбувалось за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та оперативного супроводу Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України у Донецькій та Луганській областях.

Правоохоронців затримали під час чергового отримання неправомірної вигоди в сумі 10 тисяч гривень двох працівників поліції затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За попередньою інформацією, працівники поліції через посередника налагодили збут особливо небезпечного наркотичного засобу під сленговою назвою «сіль». Спочатку майбутніх «клієнтів» пригощали наркотичними засобами безкоштовно, а згодом, після звикання, наркотичні речовини збували їм за гроші. Продавець-посередник інформував правоохоронців по те, що «клієнт» з наркотиками. Після цього поліцейські вимагали у покупця наркотичних засобів 20 тисяч гривень за непритягнення його до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків.

Слідчі ДБР вирішують питання щодо повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням) та ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.