На Луганщині викрито начальника Головного управління Держпраці за отримання більше 100 тисяч гривень неправомірної вигоди

28/03/2019

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, за оперативного супроводження Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України викрито начальника Головного управління Державної служби України з питань праці у Луганській області.

За попередньою інформацією, посадовець систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду від посадових осіб підприємств вугільної промисловості Луганської області за відтермінування строків для усунення порушень законодавства про охорону праці, виявлених ним на вищезазначених підприємствах. Загалом посадовець отримав неправомірної вигоди у сумі понад 100 тис. грн.

28 березня 2019 року під час отримання чергових коштів в сумі 8000 грн. у своєму службовому кабінеті посадову особу затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Речові докази та предмет неправомірної вигоди вилучено.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Генеральна прокуратура України.

Для встановлення обставин вчиненого кримінального правопорушення проводяться невідкладні слідчі дії.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище) та обрання запобіжного заходу.