Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

На Хмельниччині двох оперуповноважених поліції затримали під час отримання неправомірної вигоди

20/03/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, затримали за  вимагання неправомірної вигоди двох оперуповноважених Городоцького відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області.

Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснює Управління СБУ в Хмельницькій області та відділ внутрішньої безпеки Нацполіції в Хмельницькій області, процесуальне керівництво – Генеральна прокуратура України.

За попередньою інформацією, оперуповноважені вимагали неправомірну вигоду в сумі 2000 доларів США від місцевого мешканця, обіцяючи йому, користуючись своїми зв’язками у слідстві, допомогти уникнути кримінальної відповідальності за крадіжки.

Кошти правоохоронці отримували частинами. Під час отримання чергової частини неправомірної вигоди поліцейських затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру за попередньою кваліфікацією за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України  (одержання неправомірної вигоди, вчиненому службовою особою). В подальшому дії працівників поліції можуть бути кваліфіковані як зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

Також слідчі ДБР готують клопотання до суду про обрання поліцейським запобіжного заходу та відсторонення від посад.