На Херсонщині затримали податківця при отриманні 20 тис. грн неправомірної вигоди

14/06/2019

Cлідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Мелітополі, за оперативного супроводження Управління захисту економіки в Херсонській області Нацполіції України та Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України викрито факт вимагання від приватного підприємця неправомірної вигоди начальником одного із головних управлінь Державної фіскальної служби в Херсонській області, АР Крим і Севастополі в розмірі 20 000 гривень.

За попередньою інформацією, посадовець вимагав від підприємця неправоміру вигоду за нескладання акту перевірки податкового законодавства та ненакладення штрафних санкцій у розмірі більш ніж 300 000 гривень.

Під час отримання неправомірної вигоди в сумі 20 000 гривень, працівника ДФС затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура України

Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Затриманому готується повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, посадовцю загрожує покарання у вигляді від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.