На Донеччині слідчі ДБР затримали військових при спробі продати ручний кулемет та автомат

08/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Краматорську, затримали двох військовослужбовців під час спроби продажу ручного кулемета Калашникова (РКК 5,45) та автомата Калашникова (АКМС 7,62). Кулемет продавці оцінили у 800 доларів США, автомат – у 400 доларів США.

За попередньою інформацією, військовослужбовці, які несли службу в районі проведення операції Об’єднаних сил, намагалися продати зброю, що була списана в 2014 році як втрачена в бою.

Особи були затримані у м. Бахмуті в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України за оперативного супроводу Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях під процесуальним керівництвом військової прокуратури Об’єднаних сил.

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Краматорську, готується повідомлення підозру за частиною 4 статті 410 Кримінального кодексу України (Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї,  вчинені в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці).

 У разі доведення вини військовослужбовцям загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.