На Чернігівщині слідчі ДБР затримали поліцейського за вимагання неправомірної вигоди у розмірі 3000 доларів США

17/01/2019

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Києві, затримано старшого оперуповноваженого Прилуцького відділу поліції за вимагання неправомірної вигоди у розмірі 3000 доларів США.

Під час досудового розслідування встановлено, що за цю суму він обіцяв фігуранту кримінального провадження уникнути кримінальної відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень іншій особі та викрадення мобільного телефону. Перевіряється інформація стосовно того, що оперуповноважений діяв за попередньою змовою з іншим працівником поліції.

Поліцейського затримано за оперативного супроводження Управління СБУ в Чернігівській області в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України безпосередньо під час отримання грошей.

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Києві, здійснюється досудове розслідування за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб).

У разі доведення вини особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна. Процесуальне керівництво здійснюється Генеральною прокуратурою України.