На Запоріжжі судитимуть оперуповноваженого ДФС, який влаштував щомісячні побори з підприємця

30/03/2021

До суду направлено обвинувальний акт відносно старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ одного з відділів ГУ ДФС в Запорізькій області, який систематично одержував неправомірну вигоду від приватного підприємця з міста Мелітополя.

Слідчі ТУ ДБР у м. Мелітополі встановили, що капітан податкової міліції за 18 000 гривень щомісячно «гарантував» чоловікові безперешкодну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на одному з місцевих ринків.

Слідчі ДБР задокументували два факти одержання неправомірної вигоди правоохоронцем. 23 січня 2021 року під час одержання чергового «платежу» його було затримано.

Таким чином, співробітник ДФС обвинувачується в одержанні службовою особою неправомірної вигоди за невчинення дії з використанням наданої влади та службового становища (ч. 1 ст. 368 КК України).

Йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 4 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Запорізька обласна прокуратура, оперативний супровід – УСБУ в Запорізькій області