На Закарпатті затримали майстра лісгоспу за одержання неправомірної вигоди 1300 доларів США

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань розташованого у місті Львові, затримали майстра лісу Тернівського лісництва державного підприємства «Тячівське ЛГ».

За попередньою інформацією, посадовець лісового господарства вимагав і отримав від мешканця Закарпатської області неправомірну вигоду у розмірі 1300 доларів США. За цю суму майстер лісу обіцяв громадянину не перешкоджати в отриманні дозволу на придбання деревини породи дуб із ДП «Тячівське ЛГ».

Слідчі ДБР затримали майстра лісового господарства під час одержання неправомірної вигоди у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Суму неправомірної вигоди вилучено.

Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювався працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області. Процесуальне керівництво – Генеральна прокуратура України.

Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням такої вигоди).

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 10 років з конфіскацією майна.