Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

На Волині до 5 років позбавлення волі засуджено двох посадовців Держекоінспекції, яких ДБР затримало на хабарі

05/04/2024

За матеріалами ДБР Луцький міськрайонний суд виніс вирок двом начальникам відділів Державної екологічної інспекції у Волинській області.

Їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років з конфіскацією майна. Також обох посадовців позбавили права впродовж 3 років обіймати посади у державних органах.

Встановлено, що посадовці вимагали від керівника місцевого підприємства хабар у сумі 1 тис. доларів США за зменшення штрафу за перевищення викидів шкідливих речовин у повітря.

ДБР затримало посадовців після отримання неправомірної вигоди. 

Під час судового засідання обоє обвинувачених своєї провини не визнали. Однак суд взяв до уваги неспростовні докази, зібрані слідчими ДБР, і визнав їх винними в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Процесуальне керівництво здійснювала Волинська обласна прокуратура.