На Рівненській митниці ДБР виявило російські товари, їх передадуть на потреби ЗСУ

06/12/2022

Працівники ДБР виявили на Рівненській митниці радіатори та будівельні матеріали з рф, які ділки намагалися завезти до України під виглядом китайських товарів.

Приватна фірма намагалася завезти для продажу 125 авторадіаторів та понад 200 ящиків різних матеріалів для будівництва, зокрема, саморізи, свердла, шліфувальні елементи тощо. Країною погодження цих товарів є російська федерація.

За попередніми оцінками вартість майна сягає приблизно 1 млн гривень.

Щодо осіб, які намагалися незаконно переправити російський товар, складено адміністративний протокол за порушення митних правил згідно ст. 483 Митного кодексу України.

Вилучені товари будуть передані Рівненській обласній військовій адміністрації та використовуватимуться для потреб Збройних сил України.

Державне бюро розслідувань продовжує системну роботу з протидії зловживанням на митниці, які в умовах воєнного часу є не лише морально неприпустимими, а й завдають значної економічної шкоди державі.

  • Так ДБР повідомило про підозру чотирьом митникам, які незаконно «продовжили» безмитне ввезення автомобілів 
  • ДБР викрило керівництво митного посту «Столичний» Київської митниці на системних хабарях з імпортерів 
  • ДБР виявило на Одеській митниці 720 тонн замороженого м’яса, білоруського виробництва – воно буде передано на потреби армії 
  • ДБР завершило перевірку прихованих від розмитнення товарів на Одеській митниці. Виявлено товару на понад 1,5 млрд гривень