Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

На Рівненщині ДБР затримало правоохоронця, який пропонував чоловіку відкупитися від справи щодо вирощування конопель та обіцяв звинуватити іншого

21/11/2022

Під час війни, коли більшість військовослужбовців та правоохоронців сумлінно виконують свій обов’язок та захищають країну, добре видно й тих, хто намагається використовувати своє службове становище та продовжує культивувати корупційні схеми.

Працівники ДБР за сприяння УВБ Нацполіції України повідомили про підозру правоохоронцю з Рівненщини. За 4 тис. доларів США він обіцяв не притягати до кримінальної відповідальності громадянина, який вирощував коноплі.

На додаток, правоохоронець обіцяв не лише звільнити чоловіка від кримінальної відповідальності, а й допомогти в обвинуваченні іншої людини, якій вже було повідомлено про підозру через «оборудки» із наркотичними рослинами.

18 листопада 2022 року правоохоронця затримано «на гарячому» під час одержання хабаря. Наступного дня йому повідомили про підозру.

Посадовець підозрюється в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Також вивчається причетність інших посадових осіб до вказаного злочину, зокрема, підлеглих й інших осіб, які погоджувались виконувати незаконні вказівки.

Процесуальне керівництво здійснює Рівненська обласна прокуратура.