На посаду слідчого територіального управління ДБР претендують 5 кандидатів

Конкурс на посади в територіальних управліннях ДБР триває вже півроку і підходить до завершального етапу. Комісією прийнято від кандидатів та опрацьовано понад 10 000 пакетів документів.

«Маємо 231 вакантну посаду слідчих територіальних управлінь ДБР. До співбесід на ці посади допущено більше 1100 кандидатів», - зазначив голова Конкурсної комісії № 2 Олег Шрам.

До кожного слідчого відділу кандидатів обирають за трьома квотами, серед них діючі слідчі прокуратури, слідчі з інших правоохоронних органів та найбільше осіб за категорією «В», які мають юридичну освіту, але не перебували на посадах слідчих. Особливістю є те, що в конкурсі беруть участь чимало молодих юристів, які жодного дня не працювали в старій правоохоронній системі.

Визначати переможців конкурсу члени комісії будуть колегіально після завершення співбесід з усіма кандидатами.

«Проведення співбесід плануємо завершити 11 жовтня. Наступного дня, тобто 12 жовтня, проведемо співбесіди з кандидатами, які не змогли з’явитися у визначений раніше час з поважних причин. Потім плануємо розпочати обговорення кандидатур і рекомендувати кращих для затвердження на посади слідчих до семи територіальних управлінь ДБР», - повідомив він.

У Державному бюро розслідувань зазначають, що слідчі територіальних управлінь будуть призначеними на посади одночасно зі слідчими центрального апарату, щоб Державне бюро розслідувань мало змогу повноцінно та ефективно розпочати роботу.