На Миколаївщині судитимуть начальницю слідчого відділу, яка за хабар пропонувала закрити справу про зберігання наркотиків

02/08/2021

Слідчі Теруправління Державного бюро розслідувань Миколаєва за сприяння внутрішньої безпеки Нацполіції завершили досудове розслідування стосовно начальниці слідчого відділу поліції в Миколаївській області, яка підбурила громадянку дати хабар за нібито закриття кримінального провадження. Обвинувальний акт направлено до суду.

У квітні 2021 року начальниця слідчого відділу повідомила фігурантці кримінального провадження, що для закриття справи за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів їй необхідно дати хабар у сумі 900 доларів США.

Вона запевнила жінку, що начебто віддасть ці гроші прокуророві і домовиться з ним про припинення кримінального провадження, хоча насправді не планувала цього робити, а просто хотіла забрати гроші собі.

Працівники ДБР затримали начальницю слідчого відділу 30 квітня 2021 року під час отримання 900 доларів США.

Посадовиця обвинувачується у підбурюванні особи на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, та у вчиненні шахрайства (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190 КК України).

Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Миколаївська обласна прокуратура, оперативний супровід – Національна поліція.