На Миколаївщині затримали керівника районного сектору Держслужби з надзвичайних ситуацій під час отримання неправомірної вигоди

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, спільно з працівниками Миколаївського управління СБУ викрили керівника одного з районних секторів Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області під час отримання неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією, посадовець Держслужби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області вимагав та отримав від підприємця кошти у розмірі 10 тисяч гривень за неперешкоджання роботі місця торгівлі. Вказаний керівник сектора мав повноваження складати адміністративні протоколи відносно суб’єктів господарювання, а також підписувати дозвільні документи на здійснення ними господарської діяльності.

Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Генеральна прокуратура.

Працівник Держслужби з надзвичайних ситуацій затриманий слідчими ДБР в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди (ч.3. ст. 368 Кримінального кодексу України) та обрання запобіжного заходу.

У разі доведення вини посадовцю загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.