На Миколаївщині оперативника одного з відділів поліції судитимуть за збут амфетаміну у складі організованої групи

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, завершили досудове розслідування стосовно оперативника одного з відділів поліції, обвинуваченого у збуті амфетаміну у складі організованої групи.

За результатами досудового розслідування встановлено, що оперативний співробітник одного з райвідділів поліції Головного управління Нацполіції у Миколаївській області створив та очолив організовану групу, що займалася збутом амфетаміну.

До організованої групи, окрім оперуповноваженого поліцї, входив його товариш, з яким він служив у зоні проведення Операції об’єдананих сил, та місцевий мешканець.

Наркотичні речовини члени групи зберігали в арендованому гаражі, а клієнтів на товар шукали серед знайомих, оскільки мали дружні контакти в колах наркозалежних. Незаконний бізнес працював приблизно півроку.

Слідчі теруправління ДБР у м. Миколаєві задокументували 10 фактів збуту наркотичних речовин, зокрема, безпосередньо працівником поліції.

У разі доведення вини, членам організованої групи за незаконний збут наркотичних речових (ч.3 ст. 307 Кримінального кодексу України) загрожує покарання строком від 9 до 12 років.