На Львівщині затримали посадовця ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій під час отримання 8000 грн від підприємця

Слідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Львові, спільно з Управлінням Служби безпеки України у Львівській області задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди в сумі 8000 гривень заступником начальника Галицького районного відділу Головного управління Держслужби з питань надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюється Генеральною прокуратурою України.

За попередньою інформацією, посадовець вимагав неправомірну вигоду від підприємця за сприяння у безперешкодному отриманні документів дозвільного характеру, а також непритягнення підприємця до адміністративної відповідальності за порушення норм пожежної безпеки.

Посадову особу затримали під час отримання неправомірної вигоди в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчими ДБР вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням).

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.