На Луганщині ДБР затримало військового комісара під час отримання 1,5 тис. доларів США

17/05/2021

Теруправління ДБР у Краматорську викрило військового комісара Сватівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що на Луганщині.

За даними слідства, підполковник вимагав від військовозобов’язаного 1,5 тис. доларів США за не призов на строкову військову службу.

15 травня 2021 року, після отримання вказаної суми, військовий комісар був затриманий у місті Сватовому Луганської області в порядку реалізації статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Утікаючи від правоохоронців, посадовець намагався позбутися хабаря.

16 травня 2021 року йому повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини військовому комісару загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років.

Наразі в суді розглядається клопотання слідчого ДБР щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Луганська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Об’єднаних сил, оперативний супровід — СБУ у Донецькій та Луганській областях і УСР в Луганській області ДСР НПУ.