Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

На Луганщині ДБР підозрює підполковника поліції у розтраті майна на понад 400 тис. грн

06/08/2021

Слідчі Територіального управління ДБР Краматорська за сприяння ДВБ Нацполіції повідомили про підозру головному спеціалісту Управління логістики та матеріально-технічного забезпечення поліції в Луганській області за розтрату будматеріалів на 420 тисяч гривень.

Встановлено, що у 2016 році посадовець, займаючи посаду начальника відділу, як матеріально-відповідальна особа отримав господарчі і будівельні матеріали. Вони були придбані за державні кошти ГУ МВС України в Луганській області для підтримання приміщень поліції у належному стані.

Проте  під час проведення інвентаризації наприкінці 2018 - початку 2019 року фахівці не виявили на складах придбані товари.

5 серпня 2021 року поліцейському повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Процесуальне керівництво здійснює Луганська обласна прокуратура, оперативне супроводження – ДВБ Нацполіції в Луганській області.