На Луганщині податківця судитимуть за вимагання 30 000 гривень від підприємця

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, завершили досудове розслідування стосовно керівника одного з структурних підрозділів Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області, затриманого у лютому за підозрою в  отриманні неправомірної вигоди.

Досудовим розслідуванням встановлено, що податківець вимагав та отримав від суб’єкта господарювання неправомірну вигоду у розмірі 30 000 гривень за неперешкоджання оптовій та роздрібній торгівлі підакцизними товарами, а також припинення фактичних перевірок підприємства та не проведення таких перевірок у подальшому.

За результатами досудового розслідування посадовець обвинувачується в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Обвинувальний акт скеровано до суду.

У разі доведення вини, податківцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.