Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

На Кіровоградщині ДБР викрило на хабарі посадовця Укртрансбезпеки

30/04/2021

ДБР припинило протиправну діяльність службових осіб Центрального міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області, які протягом 2020-21 років систематично вимагали та отримували неправомірну вигоду від представників комерційних структур, які займаються перевезенням пасажирів та вантажів.

Так, слідчі задокументували факти вимагання хабарів одним з керівників Центрального міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області.

За попередньою інформацією, він, залучивши підлеглих працівників, налагодив механізм щомісячного отримання грошей за не створення перешкод у господарській діяльності підприємства та не складання протоколів про адміністративні порушення.

29 квітня 2021 року, після отримання неправомірної вигоди від представника одного з підприємств, посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України. Предмет неправомірної вигоди виявлено та вилучено.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та встановлюється коло осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Примітка: посадовця призначено на посаду лише 26 січня 2021 року.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР у Миколаєві. Процесуальне керівництво здійснює Кіровоградська обласна прокуратура, оперативний супровід – ДБР.