На Херсонщині судитимуть лісника, який умисно вистрілив з рушниці в чоловіка

06/05/2021

ТУ ДБР у Мелітополі завершило досудове розслідування відносно працівника Великоолександрівського лісомисливського господарства, який умисно вистрілив у спину чоловікові. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Слідство встановило, що 19 жовтня 2020 року під час рейду по території лісомисливського господарства, лісник помітив чоловіка, який незаконно вирубував дерева. Посадовець взяв власну вогнепальну рушницю, дочекався поки особа почне їхати з місця події та скомандував зупинитись.

Попри те, що вимога була виконана, лісник без попередження вистрілив у чоловіка, який стояв до нього спиною. Внаслідок цього потерпілий отримав множинні вогнепальні поранення шкіри.

Таким чином, працівник лісгоспу обвинувачується у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалося насильством та застосуванням зброї (ч. 2 ст. 365 КК України).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Херсонська обласна прокуратура.