На Донеччині затримано прикордонника за торгівлю наркотиками

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорськ, на підставі повідомлення Донецько-Луганського Управління внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби України здійснюють досудове розслідування за фактами збуту наркотичної речовини прикордонником.

За попередньою інформацією, старший сержант відділу прикордонної служби «Бахмут» неодноразово пропонував товаришам по службі придбати в нього наркотичний засіб.

Спільно з Військовою прокуратурою Донецького гарнізону було  задокументовано факти неодноразового збуту прикордонником речовини рослинного походження зеленого кольору.

За висновком експертизи речовина, яку продавав військовослужбовець, є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом. 27 травня 2019 року, одразу після збуту чергової «дози» наркотичного засобу,  прикордонника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

У разі доведення вини старшому сержанту загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років із конфіскацією майна.