Майже 400 000 гривень збитків державі під час ремонту службових приміщень – ДБР повідомило про підозру

01/06/2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, 29 травня 2020 року заочно повідомили про підозру одному із заступників начальника Харківської митниці ДФС. Посадовець підозрюється у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні (ч. 2, 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що у 2018-2019 роках посадовець митниці підписав акти прийому робіт з капітального ремонту службової будівлі, які не були виконані. Дії митника призвели до завищення вартості виконаних робіт та розтрати бюджетних коштів на суму майже 400 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Полтавської області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Харківській області ДСР Нацполіції.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.