Майже 1,8 мільйони гривень збитків державі – посадовець Харківського лісництва постане перед судом

10/09/2020
До суду скеровано обвинувальний акт відносно майстра лісу одного із лісництв ДП «Жовтневе лісове господарство». Він обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
 
Слідством встановлено, що майстер лісу не забезпечив належне зберігання майна державного підприємства. Внаслідок цього невстановлені особи у 2019 році здійснили незаконну вирубку 96 дерев на території ДП «Жовтневе лісове господарство», що завдало збитків державі на майже 1,8 мільйони гривень.
 
У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві. Процесуальне керівництво – прокуратура Харківської області. Оперативний супровід – Управління СБУ у Харківській області.