Львівське теруправління ДБР розслідує 93 кримінальні провадження щодо можливих протиправних дій митників та прикордонників

30/08/2019

Слідчі Львівського теруправління Державного бюро розслідувань здійснюють досудове розслідування у 93 кримінальних провадженнях за фактами можливих злочинних дій скоєних митниками та прикордонниками.
До суду наразі скеровано 4 кримінальні провадження щодо працівників Державної митної служби та 15 кримінальних проваджень щодо дій службових осіб Державної прикордонної служби.

Джерело: брифінг в.о. директора ТУ ДБР, розташованого у місті Львові, Віталія Стеця.

«Теруправління ДБР, розташоване в місті Львові, поширює свою діяльність на прикордонних територіях де функціонує 41 митний пост. Тому в підслідності теруправління перебуває майже 3 000 державних службовців — працівників митної служби», — наголосив Віталій Стець.

Він також наголосив на важливості якісного досудового розслідування злочинів, скоєних на кордоні та необхідності налагодження ефективної міжнародної співпраці у цьому напрямку.

Під час брифінгу також обговорювались кадрові питання теруправління ДБР, розташованого у місті Львові.

«Ми очікуємо старту проведення конкурсів на посади в підрозділах, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність. Державне бюро розслідувань найближчим часом має доукомплектувати штат теруправління слідчими та оперативними працівниками. Сподіваємось, що зі збільшенням чисельності нашого колективу показники розкриття злочинів лише зростатимуть», — підсумував розмову з представниками ЗМІ перший заступник директора теруправління Владислав Савинець.