Лейтенант медичної служби постане перед судом за ДТП, в якому постраждала 12-річна дівчинка

26/03/2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно лейтенанта медичної служби Головного військово-медичного клінічного центру Державної прикордонної служби України за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тяжкі тілесні ушкодження (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що 25 квітня 2019 року військовослужбовець, рухаючись на автомобілі "Nissan Qashqai" по проспекту Науки у місті  Києві, здійснив наїзд на 12-ти річну дівчинку, яка перетинала проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу. Дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження та досі перебуває у лікарні.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.