Конкурсна комісія № 1 завершила етап прийому та обробки документів від кандидатів на призначення на посади у ДБР

15/05/2018

Конкурсною комісією № 1 з проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань завершено етап прийому та обробки документів від кандидатів на призначення на посади у Державному бюро розслідувань. За результатом опрацювання поданих документів конкурсною комісією прийнято рішення допустити 1621 кандидата до участі у наступному етапі проведення конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань – складанні кваліфікаційного іспиту (Список кандидатів додається та є невід’ємною частиною протоколу).

  • Оскарження рішень протягом трьох днів приймається конкурсною комісією №1 у письмовому вигляді за адресою: вул. Мельникова, 81-Б, м. Київ; в електронному вигляді: elena_hrusch@ukr.net. Контактна інформація за телефоном: (044) 206 18 67.
  • Конкурсною комісією №1 завершено приймання документів від кандидатів на зайняття вакантних посад у Державному бюро розслідувань.  Додаткові документи від кандидатів не приймаються до розгляду. Дякуємо всім кандидатам та бажаємо успіхів на наступних етапах конкурсу.