Команда ДБР гідно виступила на XI Чемпіонаті світу з багатоборств серед правоохоронців (ВІДЕО)

20/07/2021

Команда Державного бюро розслідувань посіла четверте місце за результатами змагань з багатоборства серед 27 команд силових структур світу.

ХІ Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців пройшов 17–19 липня 2021 року у Черкасах.

Перші позиції на п'єдесталі лідерів посіла команда Управління державної охорони України. Їм «на п’яти наступали» працівники Управління спеціальних операцій ДБР, які зуміли продемонструвати злагодженість дій та високі спортивні результати.

У програмі Чемпіонату були передбачені: тактика і техніка пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту, демонстрація прийомів рукопашного бою, стрілецькі вправи, подолання смуги перешкод на автомобілі, пошук вибухових пристроїв в автомобілі, надання домедичної допомоги та евакуація особи, яка охороняється.

Основною метою Чемпіонату є підвищення рівня професійної підготовки силовиків, обмін досвідом та співробітництво.

Організаторами турніру виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація охоронців України за підтримки Управління державної охорони України, Департамент охорони національної поліції України, Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, Черкаська обласна держадміністрація та міська рада.