Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Київське теруправління ДБР очолив Руслан Марчук

10/12/2018

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба на робочій нараді представив Руслана Марчука – директора Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві.

Він повідомив, що Руслан Марчук переміг у конкурсі, пройшов  психофізіологічне дослідження за допомогою поліграфу, а також спеціальну перевірку органами державної влади.

 

«Ви будете знаходитися під прицілом центральних ЗМІ, громадських організацій, кожен ваш крок буде аналізуватися суспільством. Тому кожне ваше рішення чи дія мають бути відповідальними. Також прошу звертати увагу на матеріали журналістських розслідувань», – сказав Роман Труба, звертаючись до директора Київського теруправління.

«У територіальному управлінні вже працюють 27 слідчих, сформовано три підрозділи досудових розслідувань відповідно до трьох напрямків: розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції; злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя; військових злочинів. Враховуючи, що управління поширює свою діяльність на декілька областей, доцільно збільшити кількість слідчих», – додав очільник Бюро.

«Зважаючи на те, що територіальне управління знаходиться у столиці, тут буде сконцентровано найбільше злочинів за нашої підслідності», – додав Руслан Марчук.

Довідково: Руслан Марчук працював в органах внутрішніх справ з 2003 року, починав з посади оперуповноваженого Держслужби по боротьбі з економічними злочинами УМВС України в Житомирській області. Останнє місце роботи – заступник начальника Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Нагадаємо, територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Києві, поширює свою діяльність на місто Київ, Київську, Черкаську та Чернігівську області.